Zpravodajství

Letní rodinné atletění

 Další aktuality    red.    19. července 2018  

Přes celé léto s námi sportují maminky, tatínkové a malí atletíci zapojení do nového projektu Atletika pro celou rodinu. Své aktivity si zapisují do speciálních zápisníků a koordinátorce projektu, Ditě Franklové, zasílají fotografie mapující jejich sportování.

Rodiny zapojené do projektu mají k dispozici jak pomůcky, tak metodický materiál, podle kterého s dětmi trénují. Jak je to baví, to nám napsal například tatínek malé Niky, Pavel. Dnes jsme byli vyzkoušet poprvé společné sportování v rámci Atletiky pro rodinu. Bylo to super. Dcerka byla nadšená, chodí na atletiku od první třídy a už má za sebou i medailové výsledky. Musím tento projekt jen pochválit, je to opravdu dobrý nápad, jsme rádi, že jsme se zapojili,“ napsala nám rodina Vaňákova z Prostějova. V Prostějově má navíc sportování rodičů s dětmi v rámci závodů tradici, takže bylo na co navázat.
 
Pilně sportuje i rodina Maršíkova. „Sportování se nám líbí. Jenom nám nepřálo počasí, někdy bylo větrno. Naše výsledky se pomalinku zlepšují a s radostí si dáváme do těla,“ napsali nám z Trutnova.
 
Podívejte se na fotografie, které zachycují začátky rodinného atletění.