Název sekce

Spolupracující školy

Spolupracující školy jsou školy zapojené do projektu ATLETIKA PRO DĚTI DO ŠKOL, který začal 1. září 2014 a je vždy připravován pro konkrétní školní rok. Školy mohou využít výhody projektu v těchto oblastech: metodika, školení, pomůcky, soutěže a propagace nebo dalších určených aktivitách. Projekt je založen na vzájemné informovanosti o školním atletění. Během školního roku přijímáme informace od vás - učitelů a učitelek a zveřejňujeme je na našem webu. Od nás dostáváte průběžně aktuální informace o dění v projektu. Další výhody - viz jednotlivé oblasti zapojení.

Ve školním roce 2016/17 máme tyto aktivity: BĚHÁNÍ, SKÁKÁNÍ a HÁZENÍ. Pokud nás škola informuje o proběhlé aktivitě, pošleme papírovou medailičku k zavěšení na certifikát. Příspěvky škol průběžně zveřejňujeme na našem webu.

Další informace k letošnímu ročníku najdete ZDE .

Certifikát k nahlédnutí, který obdržely všechny zapojené školy v 1. ročníku projektu i v letošním ročníku, najdete níže. Diplom, který obdržely školy, které se zapojily do všech oblastí, najdete k nahlédnutí také níže.