Zpravodajství

Pozvěte Atíka na návštěvu!

 APD informuje    red.    19. června 2018  

I během prázdnin je možné si zapůjčit našeho bývalého- úspěšného a sympatického maskota Atíka. Udělejte Atíkovi pěkné prázdniny a 'vezměte' ho mezi děti, se kterými si rád zaběhá, zaskáče a zahází!

V půlce června se Atík vydal do Benešova na závody, které pořádal DDM Benešov ve spolupráci s mateřský centrem Hvězdička. Více nám napsaly trenérky Ivana Sládková a Jana Kahounová.
 
„Celkem 53 závodníků od ročníku narození 2008 do 2014 si zasoutěžilo v hodu raketkou, skoku do dálky, v trojskoku, ve sprintu na 30 m, 50 m nebo 60 m a ve vytrvalostním běhu. Do jednotlivých atletických disciplín byli malí závodníci rozděleni dle věku a všichni přistupovali k jednotlivým disciplínám plni odhodlání za podpory všech fanoušků z řad rodičů, rozhodčích a ostatních diváků. Milým překvapením pro všechny účastníky byl zajíček Atík. Atík úvodem všechny děti rozhýbal a navodil tu pravou sportovní náladu, při sprintech odstartoval všechny kategorie a nezapomněl malé závodníky povzbudit," napsaly nám paní trenérky. Z výše popsaného je jasné, že Atík zaručí tu správnou sporťáckou atmosféru.
 
Pokud byste si chtěli Atíka v letních měsících půjčit, kontaktujte koordinátrku našich projektů, Ivetu Rudovou.